אילוסטרציה: מפה לאוזן אני שמחה להביא כאן לעיונכם המלצות מטופלים שלי. תוכלו לעיין בהם ולהתרשם מחלק מהאנשים בהם טיפלתי, הבעיות שלהם וכיצד הומאופתיה פתרה וממשיכה לפתור אותן. המלצות מטופלים אלה יכולות לעזור לחלק מכם לכוון את עצמם, לראות כי בעיה הדומה לשלכם נפתרה בעבר ויכולה להפתר על ידי טיפול הומאופתי.
שני ליבמן‎

המון זמן אני כבר אומרת לעצמי שאני צריכה לספר גם כאן, את ההשפעות המדהימות של ההומאופטיה בחיי. 
אני אעשה את זה קצר וברור - מיכל פשוט עוזרת לי להעביר את גלי החום. 
זה לא שפעת שעוברת ואז את לא יודעת אם השפעת פשוט נגמרה, או שהרמדי עזרה לה. זה גלי חום. זה קשה. ואין שום דבר שיעזור נגדם. חוץ ממיכל 
זה כל כך עוצמתי, לקלוט ברגע אחד שבלי ששמתי לב, אני כבר שבוע לא סובלת מגלי חום. זה עוצמתי, זה משחרר וזה מאד ברור. אין ספקות. שום דבר אחר לא גרם לזה. רק הטיפול ההומאופתי! 

ורד

המפגש עם מיכל הגיע עקב המלצות חוזרות שקיבלתי, והאמת היא, שרק בגלל שהייתי מיואשת החלטתי לתת לזה הזדמנות.

הייתי בהריון שלישי, כשאיתי בבית עוד שתי ילדות, אחת בת שלוש ושמונה חודשים ואחת בת שנה וחצי. הייתי בתחתית. הייתי עם בחילות קשות ובתחושה שזה גדול עליי, הרגשתי בדיכאון והייתי מלאה בחרדות ובמצב נפשי מעורער.

התקשרתי למיכל ואמרתי שהמצב על הפנים והיא עשתה שינויים כדי שתוכל לפגוש אותי בהקדם.

היתה לי איתה שיחה מרוממת ומלאה בתובנות, אבל מה שעניין אותי זה להרגיש טוב יותר כדי לתפקד כאמא.

ובכן הלא יאומן קרה ואת ההריון הזה העברתי בלי בחילות ומאז מיכל מהווה בשבילי ליווי צמוד בכל צרה.

לפני כשנה בערך, בתי פרכסה ועולמי התהפך. מיכל היתה זמינה לי בכל רגע נתון. שלושה שבועות אחרי הפרכוס היה פרכוס נוסף והפעם הפגשתי אותה עם מיכל. לאחר שלושה שבועות היא שוב העלתה חום והפעם היתה אצלי רמדי שמיכל התאימה לה, נתתי את הרמדי ומאז, ברוך השם הילדה בריאה.

בנוסף, בשתי הלידות הקודמות שלי הפוסט לידה היה קשה, הייתי בדיכאון קשה ובקושי לתפקד, אבל אמרתי לעצמי שככה זה. פשוט, באמת שלא האמנתי שיכול להיות אחרת, אבל הפלא ופלא, עם הליווי של מיכל בלידה השלישית היה פוסט לידה נפלא. וגם כשעלו קשיים היא תמיד היתה זמינה לי.
אני לא האמנתי שיכול להיות אחרת, שיכול להיות בקלות, בהשלמה, בנחת.

מעבר למה שציינתי ולעוד אין ספור שינויים חיוביים בחיי (בכדי לפרט אצטרך לכתוב מגילה), מה שחשוב לי זה שיש לי למי לפנות ועם מי לדבר בעת צרה. אני מוצאת בה את האיזון שלי, היא תמיד מאירה את עיניי ומאפשרת לי לראות את הדברים מנקודת מבט רחבה יותר. נראה לי מיותר לציין שאני ממליצה על מיכל בלב שלם ליקרים לי מכל ומודה על נוכחותה בחיי.

לימור ר.

חווית הטיפול הראשונה שלי אצל מיכל היתה כשטיפלה בביתי הבכורה. בתור התחלה, מאוד אהבתי  את הנעימות, האוטנתיות והרגישות שבהן התנהלה מולה.

מעבר לזה, התרשמתי שמיכל מטפלת מתוך התבוננות רחבה והתמסרות גדולה לטיפול. תמיד זמינה וסקרנית. מורגש שעובדת מתוך תחושת שליחות ואהבה גדולה לאנשים ולמה שהיא עושה ולאנשים.

כמובן שמאז הפכה להומאופטית הבית אצלינו, ומטפלת גם בשאר בני המשפחה.

תודה תודה!!

קרן ר.

יש אמירה רווחת ביני לבין חברותי ": "מיכל אגמי עשתה זאת שוב". והכוונה להצלחה בפתרון אמיתי ועמוק למחלות, בעיות וסימפטומים שסובלים מהם תינוקות, ילדים ומבוגרים.

אני הגעתי למיכל לאחר שסבלתי מפסוריאזיס שהחמיר ללא פתרון בנמצא, כן ולא קונבנציונאלי.

בפשטות, נתתי לעצמי (ובהמשך, לבנותיי) מתנה. חל שיפור אדיר ולנגעים כמעט לא נותר זכר. וזה במימד התוצאה, לשמה פניתי. המפגשים עם מיכל היו מרתקים ומחכימים, מין שילוב של ראש על הכתפיים, יסודיות, מקצועיות והכלה, חמימות והבנה מקיפה של יריעת הנפש והגוף.

בהמשך פניתי למיכל לטפל בשיעול מתמשך אצל בת השנתיים ופחדים אצל בת הארבע, והייתה הטבה משמעותית אצל שתיהן.

ממליצה מאוד.

הגר

מיכלי היקרה שלנו.. מזה כמעט שנתיים שאת מלווה אותנו! פותרת בעיות קטנות וגדולות, זמינה להקשיב לעזור ותמיד, בלב שלם ובאהבה גדולה, מתאימה את הרמדי הנכונה! ♡

כיף לדעת שיש פתרונות טבעיים בהומאופתיה המוכיחים עצמם בתוצאות יוצאות דופן!

אספר שלביתי, תינוקת בת 9 חודשים, התחילה 'תפרחת חיתולים' קשה מאוד שהתבטאה בשלפוחיות, אדום נוראי וחוסר נוחות ביום ובלילה. כמובן שמיד פונים למיכלי!!

לאחר שיחה ביתי נטלה רמדי,תרופה הומיאופתית, ותוך כמה ימים העור חזר לעצמו! אנחנו בהמשך מעקב ובכל שינוי קטן מעדכנים..

 

אז כמובן שאת מיכלי אנחנו מעריכים ואוהבים המון! יש אנשים שהם סוג של מלאכים.. והם יחידים ומיוחדים! תודה לך על הכל תמיד ♡.

תמנע א.

יש במיכל יכולות אין סופיות של אבחון, דיוק וריפוי. הגענו אליה אבודים ומיכל נתנה לנו מצפן. אנחנו מטופלים אצלה למעלה משנה ולא יאומן מה שהתרחש בתוך המשפחה.

בני התלונן על רעשים בראש, סיוטים בלילה והתקפי זעם, שבתהליך הריפוי עם מיכל עברו כמעט לגמרי. לביתי היו כאבי בטן והתקפי חרדה בעקבות ארוע טראומאטי שעברה, גם תופעות אלו עברו. אני חווה גיל מעבר על שלל מופעיו, מיכל שלתה אותי ממעמקים ועזרה לי למצוא את האני שלי שהלך לאיבוד..

מיכל מציעה בטיפול להתבונן במקור הבעיה ולנסות לעשות שינוי שם, במקום העמוק ביותר. הרמדי שמיכל בחרה לכל אחד מאתנו היה תמיד מדוייק, ומרפא. אני מרגישה בטוחה בידייה, וכך גם ילדי.

הילה א. (מלווה רוחנית) שנירפאה מאסטמה. בת 50

התהליך שעברתי אצל מיכל הוא מעין פלא. הגעתי אליה בגלל בעיה בריאותית כרונית שאני מתמודדת איתה מאז הילדות, וטיפלתי בה באינספור גישות ושיטות.

מיכל חיברה אותי בשיחת ההיכרות להסתכלות שחיברה אותי למסע חיי ולהתבוננות-על על הסיטואציה. האינטואיציה והידע העמוק שלה "מצאו" עבורי את הרמדי המדוייק שהשפיע על הסימפטום שאיתו התמודדתי באופן יוצא מן הכלל. לכן זה פלא.

 

היה לי נעים במחיצתה ונעים ובטוח לעבור את התהליך.

מי טל

הגעתי אל מיכל דרך המלצה חמה לאחר לידת בני הראשון, ולמרות המרחק (אני גרה בהוד השרון) פגשתי אותה.

כבר במפגש הראשון חשתי בשינוי משמעותי! ההקשבה, הדיוק, המרחב הנעים והמאפשר, והידע הרחב של מיכל מביאים את הטיפול לרמה הכי מדוייקת שאפשר.

מהר מאוד מיכל הפכה לרופאת המשפחה שלנו, תמיד פנויה להקשיב ולייעץ ומלווה אותנו מאז בכל מחלה, חשש או דרך שצריך לעבור.

 

ממליצה בחום על מיכל, ומודה ליקום שהפגיש בינינו.

שיר כ.

הגעתי למיכל לאחר לידה ארוכה וקשה שהסתיימה בניתוח קיסרי חירום עם מצוקת אם ועובר. לא התכוננתי ללידה כזו ולקחתי בצורה די קשה את החוויה הזו. מעבר לריפוי הפיזי וההתאוששות הלא פשוטה, הייתי צריכה גם ריפוי פנימי.

מיכל ענתה על הכל. היא הייתה שם, לגמרי. בהקשבה מעמיקה, עדינה, נוגעת ומרפאת היא חיזקה אותי. גם פיזית וגם נפשית. במקצועיות אדירה, ברגישות של אישה לאישה, ברוך, באהבה, היא החזירה לי חלקים מעצמי שאיבדתי בלידה.

 

אני ממליצה לכל אישה וגם לכל איש.

דניאל ס. בת 56 עם נער בן 16

הגעתי למיכל בהמלצת ביתי, שטיפלה בבנה, והתרשמה מאוד מהיחס והטיפול הרציני שקיבל, ומהשיפור הניכר שהיה אצלו.

עליתי לישראל מצרפת, שם כבר הכרתי טיפולי הומאופתיה וידעתי שככה אני מעדיפה לטפל בעצמי על פני תרופות קונבנציונליות.

המפגש עם מיכל הוא מאוד נעים, יש תחושה של מפגש עם פסיכולוג, אבל עם הרוחניות. גם יסודי, גם אנושי, גם מאפשר להבין מה מתרחש בתוכי, פיזית ונפשית.

לאחר כל פגישה וכל רמדי, הרגשתי הטבה במצבי. השפעת הרמדי מאוד עדינה, השינוי אינו דראסטי מידי, אבל כשאני נזכרת בסיבה שביקשתי שניפגש, אני רואה שאין לי כבר את התופעה... ואם במקרה היא עדיין קיימת, אז אני בקשר טלפוני עם מיכל והיא נותנת לי משהו מתאים יותר.

אני מרגישה ברגעים הקשים גם בריאותית וגם נפשית, שיש לי לאן ללכת וששם אקבל את העזרה שאני באמת צריכה.

הבן שלי גם מטופל אצל מיכל, הוא נער בן 15 ולקח ריטלין, והתחילו אצלו חרדות שהפריעו לו מאוד והוא ביקש שנעשה משהו עם זה. למרות המלצתו של הרופא המטפל בענייני בעיות ריכוז להביא לו תרופה נגד חרדה, החלטתי להתייעץ עם מיכל והיא נתנה לו את כל ההקשבה, התמיכה ורמדי שעזר לו מאוד. בתחילת השנה הנוכחית, ביחד עם לקיחת ריטלין התחילו שוב החרדות, שוב באנו למיכל, נתנה רמדי ולאחר מכן פתאום הוא הודיע שהוא מרגיש שהוא לא צריך ריטלין יותר והפסיק לגמרי.

כל מי שמעוניין למצוא בחיים שלו פתרונות אחרים מתרופות קונבנציונליות למצבים שדורשים טיפול כלשהו, לעצמו ולילדים שלו, מכל הגילאים, אני ממליצה בחום לנסות את הטיפול בהומאופתיה, ובתור הומאופתית אני ממליצה בחום על מיכל אגמי, מניסיוני היא יעילה, מקדישה את מלוא תשומת הלב, איכפתית, נחמדה וחמה ויחד עם זאת רצינית ומקצועית, מצליחה לזהות את מקור הבעיה, מקבלת ותומכת.

לסיכום, כל בעיה שהבאתי למיכל קיבלה מענה ונפתרה. 

קים ט.

מיכל מלווה אותי ואת משפחתי כבר שלוש שנים.

שלוש שנים שהיא נכנסה לחיינו ולליבנו והכילה וטיפלה במלא חום ואהבה בילדיי ובי, העניקה לנו את מלא תשומת הלב והמחשבה עד לפרטים הכי קטנים ובגישה הכי נפלאה ונעימה ומשפחתית שיש.

תודה לך מיכל על הדרך ועל הדרכים הרבות שעוד יגיעו!

תמר, ארה"ב

בתקופת הקיץ ביקרנו בארץ וביקשתי המלצה להומאופת, על מנת שיטפל בבעית העצירות ממנה סובל בני ניב. חברה טובה המליצה להיפגש עם מיכל ואכן נפגשנו.

מיכל ראיינה אותי במשך שעתיים וגילתה שניב מאוד עצור וביישן. היא נתנה לו סוכריות מציצה שכבר אחרי 3 פעמים ראיתי את השינוי. ניב נפתח יותר לאנשים ואף העז דברים שבעבר לא שקל.

אנחנו גרים בלוס אנג'לס ולמרות המרחק מיכל ממשיכה לטפל בניב, תמיד קשובה, עונה במהירות ומטפלת בחסד עליון.

כיום גם אני נמצאת בתהליך ריפוי עם מיכל, בו היא עוזרת לי להתמודד עם שינויים הורמונליים לא פשוטים. כמו עם ניב, מיכל מאוד מקצועית ויסודית וחוקרת את הבעיה מהיסוד כדי לתת מענה לבעיה הפיזית והרגשתי ממנה אני סובלת.

יישר כח מיכל!

נעמי ח.

מיכל היקרה עזרה לי מאוד בתקופת משבר גדול לאחר לידה. השיחות, העומק, ההומאופטיה, ומעל הכול פגשתי את מיכל כאשה אנושית חמה מסורה.

למרות החושך בעתות המשבר היו כנפייה הטובות של מיכל פרוסות מעלי מגינות תומכות מנחמות.

ואכן יצאתי מהמשבר מחוזקת, בריאה, עם המון הכרת תודה למיכל קראוס אגמי הנפלאה.

תודה!!!

אירית

בגיל שנה החלה בתי הבכורה לסבול מאסטמה של העור, כבאה לידי ביטוי בגרד, אודם, יובש וכוויות, חוסר נינוחות ותסכול רב.

מרופא לרופא ומטיפול אחד למשנהו 

נטע ליבי ארבל

אל מיכל הגעתי בתקופה קשה מאוד בחיי, מלאה בחרדות וסוחבת איתי טראומת לידה לא מעובדת זמן רב.  

בסבלנות, הכלה אינסופית ודיוק מופלא, בהקשבה אמיתית למילים שנאמרו ולאלו שלא, מיכל עברה והדליקה איתי אור בכל הפינות החשוכות, החזירה לי כוחות ואוויר לנשימה, הניעה בי תהליכים ששינו את חיי...

מאז כבר שנתיים ויותר היא מלווה אותי ואת משפחתי, בחכמה ורגישות, בכל תחומי הרפואה - מהגוף ועד לעומק הנפש! 

תודה לך מיכל יקרה ואהובה

רחל, קלינאית תקשורת

מיכל יקרה, ראשית אפתח את דברי בכתיבת תודה! תודה על הרצון, הזמינות והאכפתיות שלך בנו.

כבר דרך שיחת הטלפון הראשונה הבחנתי באישיות מטפלת רגישה ומקצועית, שכמובן הובילה לסדרת פגישות.

הגעתי עם בתי בת ה-5 בשל יבלות על החזה, ובהמשך הגעתי עם הקטנה בת השנה בשל פריחה (אקזמה) בפרקי כף הרגל. 

הגישה היחודית אל ליבן של הילדות, וכן החשיבה והמענה המקצועי והמעמיק, הביאו לתוצאות טובות ומעודדות!

מיכל הייתה זמינה טלפונית ושמרה על מעקב טיפולי איתנו.

ועל כך ועוד אני שמחה ומודה שפגשנו וטופלנו על ידיה. תודה מיכל!